Uw specialist in outdoor artikelen
Alle producten

Vetus Boot IP65 Boegschroef 60 kgf 24 Volt

 1.986,37

Vetus Boot IP65 Boegschroef 60 kgf 24 Volt voor boten van 8,5 tot 12,5 meter lengte. Deze boegschroeven zijn perfect te gebruiken in bijvoorbeeld vochtige ruimtes. Een boegschroef ook wel hekschroef genoemd is een ideaal hulpmiddel voor uw boot, met een manoeuvreersysteem kunt u namelijk makkelijker aanmeren aan de steiger of wal.

Standaard verzonden na: 24 uur
Artikelnummer: VT-BOW5524DICategorie:

Beschrijving

Vetus Boot IP65 Boegschroef 60 kgf 24 Volt

Vetus Boot IP65 Boegschroef 60 kgf 24 Volt voor boten van 8,5 tot 12,5 meter lengte. Deze boegschroeven zijn perfect te gebruiken in bijvoorbeeld vochtige ruimtes. Een boegschroef ook wel hekschroef genoemd is een ideaal hulpmiddel voor uw boot, met een manoeuvreersysteem kunt u namelijk makkelijker aanmeren aan de steiger of wal.

De combinatie van benzinemotoren en elektrische boeg- of hekschroeven kan zeer gevaarlijk zijn door de mogelijkheid van ontsteking van (benzine)damp door vonken van de elektromotor.
Om deze combinatie toch mogelijk te maken heeft VETUS, naast de traditionele uitvoering, ook boegschroeven ontwikkeld die voldoen aan de eisen van de norm ISO 8846 Marine (“ignition protected”).
Naast de standaard boegschroef bestaat de levering uit een waterdichte (IP65) behuizing voor de elektromotor en de relais, alle benodigde pakkingen, elektrische aansluitdelen en alle benodigde bevestigingsartikelen. Tevens wordt een automatische stuurstroomzekering meegeleverd die van buiten bereikbaar is, zodat de behuizing voor het vervangen van de zekering niet geopend hoeft te worden. Deze boeg- en hekschroeven zijn ook ideaal toepasbaar in extreem vochtige ruimten.

Spanning (V)    24 V DC
Ontstekingsbeveiliging    Ja
Stuwkracht (N / kgf)    550 / 55
Vermogen (kW)    3
Gelijkstroommotor, omkeerbaar    Ja
Tunneldiameter inwendig (mm)    120
Gewicht (kg)    20
Stroomsterkte (A)    200
Inschakelduur continu (min)    4
Max. inschakelduur (minuten)    4
Hoofdstroomzekering “traag” (A)    125
Accu’s 12 V, min./max. Ah    2×55 / 2×70
Accukabel, lengte plus/minkabels (m/mm²)    0-23 / 35
Accu-hoofdschakelaar, model BATSW / type BPMAIN    250 / 24
Maat A in mm, zie tekening    195
Maat B in mm, zie tekening    412
Maat C in mm, zie tekening    79
Maat D min./max. in mm, zie tekening    300 / 600
Maat E in mm, zie tekening    250
Maat F, diameter in mm, zie tekening    195
Maat G min. in mm, zie tekening    150
Maat H, diameter in mm, zie tekening    150