Beschrijving
Vetus Boot IP65 Boegschroef 105 kgf 24 Volt
Vetus Boot IP65 Boegschroef 105 kgf 24 Volt voor boten van 12 tot 17 meter lengte. Deze boegschroeven zijn perfect te gebruiken in bijvoorbeeld vochtige ruimtes. Een boegschroef ook wel hekschroef genoemd is een ideaal hulpmiddel voor uw boot, met een manoeuvreersysteem kunt u namelijk makkelijker aanmeren aan de steiger of wal.
De combinatie van benzinemotoren en elektrische boeg- of hekschroeven kan zeer gevaarlijk zijn door de mogelijkheid van ontsteking van (benzine)damp door vonken van de elektromotor.
Om deze combinatie toch mogelijk te maken heeft VETUS, naast de traditionele uitvoering, ook boegschroeven ontwikkeld die voldoen aan de eisen van de norm ISO 8846 Marine (“ignition protected”).
Naast de standaard boegschroef bestaat de levering uit een waterdichte (IP65) behuizing voor de elektromotor en de relais, alle benodigde pakkingen, elektrische aansluitdelen en alle benodigde bevestigingsartikelen. Tevens wordt een automatische stuurstroomzekering meegeleverd die van buiten bereikbaar is, zodat de behuizing voor het vervangen van de zekering niet geopend hoeft te worden. Deze boeg- en hekschroeven zijn ook ideaal toepasbaar in extreem vochtige ruimten.
Spanning (V) 24 V
Ontstekingsbeveiliging Ja
Stuwkracht (N / kgf) 950 / 95
Vermogen (kW) 5,7
Gelijkstroommotor, omkeerbaar Ja
Tunneldiameter inwendig (mm) 185
Gewicht (kg) 30
Stroomsterkte (A) 320
Inschakelduur continu (min) 3,5
Max. inschakelduur (minuten) 3,5
Hoofdstroomzekering “traag” (A) 200
Accu’s 12 V, min./max. Ah 2×105 / 2×145
Accukabel, lengte plus/minkabels (m/mm²) 0-10 / 95, 10-12 / 120
Accu-hoofdschakelaar, model BATSW / type BPMAIN 250 / 24
Maat A in mm, zie tekening 238
Maat B in mm, zie tekening 460
Maat C in mm, zie tekening 77
Maat D min./max. in mm, zie tekening 370 / 740
Maat E in mm, zie tekening 296
Maat F, diameter in mm, zie tekening 240
Maat G min. in mm, zie tekening 185
Maat H, diameter in mm, zie tekening 185




